Ataşehir Bit Pazarı Nerede, Adresi, Yol Tarifi

Ataşehir Bit Pazarı yol tarifi, Ataşehir bit pazarı saat kaçta açılıyor, Ataşehir Bit Pazarı AÇIK mı, Ataşehir Bit Pazarı ne zaman açık, Ataşehir bit Pazarı nerede, Ataşehir Barbaros Bit Pazarı nasıl gidilir
ataşehir bit pazarı


Ataşehir Bit Pazarı yol tarifi, Ataşehir bit pazarı saat kaçta açılıyor, Ataşehir Bit Pazarı AÇIK mı, Ataşehir Bit Pazarı ne zaman açık, Ataşehir bit Pazarı nerede, Ataşehir Barbaros Bit Pazarı nasıl gidilir


Ataşehir Bit Pazarı
, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan bir açık hava pazar yeridir. Burada, ikinci el eşyalar, antika parçalar, kıyafetler, aksesuarlar ve el işi ürünleri gibi birçok çeşit ürünler satılmaktadır.

Ataşehir Bit Pazarı genellikle hafta sonları açık olup, sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar hizmet vermektedir. Burada satılan ürünlerin fiyatları oldukça uygun olmasına rağmen, pazarlık yapmakta mümkündür.

Ataşehir Bit Pazarı, İstanbul'da alışveriş yapmak isteyenler için farklı bir deneyim sunmaktadır. Burada gezerken nostaljik ve ilginç ürünlere rastlamak mümkündür. Ayrıca, kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı da satabilir ve burada ek gelir elde edebilirsiniz.

Ataşehir Bit Pazarı Adresi

Barbaros Mah. Atatürk Caddesi, 42a, 34746 Ataşehir/İstanbulAtaşehir Bit Pazarı Yol Tarifi

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski