Ankara ikea Nerede? Ankara ikea'ya nasıl gidilir?

Ankara İkea Nerede? Ankara ikea'ya nasıl gidilir? Ankara ikea telefon numarası, Ankara ikea iletişim adresi, Ankara ikea yorumları oku
ankara ikea iletişim


Ankara İkea Nerede? Ankara ikea'ya nasıl gidilir? Ankara ikea telefon numarası, Ankara ikea iletişim adresi, Ankara ikea yorumları oku


Türkiye'de kaç ikea mağazası var?

Türkiye'de, IKEA Bayrampaşa Mağazası, IKEA Ümraniye Mağazası, IKEA Kartal Mağazası, IKEA Ankara Mağazası, IKEA Antalya Mağazası, IKEA Bursa Mağazası, IKEA İzmir Mağazası, olmak üzere 7 adet mağazası vardır, bunlardan 3 tanesi İstanbul'dadır. Ünlü Mağazalar zincirinin ayrıca; Adana Sipariş ve Teslim Noktası ve Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası bulunmaktadır.

ikea kimin?

IKEA, Delft, Hollanda merkezli montaja hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev aksesuarları tasarlayan ve satan çok uluslu bir İsveçli şirketler grubudur. 1943'te 17 yaşındaki Ingvar Kamprad tarafından İsveç'te kurulan IKEA, 2008'den bu yana dünyanın en büyük mobilya perakendecisidir.


ikea Ankara iletişim

444 4 532


ikea Ankara Hangi AVM'de?

ikea Ankara Mağazası Anatolium Ankara AVM içinde bulunmaktadır.

ikea Ankara Adres

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, Akşemsettin Mh. 2308. sok. A-1 Blok No: 1/3/1 Mamak/Ankara

ikea Ankara açık mı? Çalışma Saatleri

IKEA Ankara Mağazası Haftanın 7 günü 10.00 - 22.00 saatleri arası çalışmaktadır.

Çocuk Oyun Alanı Haftanın 7 günü 10.00 - 21.00 arası açıktır.

İsveç Restoranı Çalışma Saatleri Haftanın 7 günü Kahvaltı için 09.30 - 11.00, Öğle ve Akşam yemeği için 11.00 - 21.30 saatlerinde hizmet vermektedir.



ikea Ankara Mağazası Konum


Ankara ikea mağazası şikayet ve yorumları okuyabilir, Ankara ikea şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili ikea ankara yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki yorum gönder bölümünden iletebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski