Göztepe Şehir Hastanesi Adres, Telefon, Randevu

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nerede? Göztepe Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir? Göztepe şehir hastanesi iletişim telefon, tahlil sonuçları, randevu alma, yorumları
göztepe şehir hastanesi


Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Nerede? Göztepe Şehir Hastanesi'ne nasıl gidilir? Göztepe şehir hastanesi iletişim telefon, tahlil sonuçları, randevu alma, yorumları


Göztepe Şehir Hastanesi Hakkında

162 dönüm arazi üzerinde 9 katlı ana blok ve 5 yan bloktan oluşan bir sağlık kompleksi olarak 04.06.1972 tarihinde SSK Göztepe Hastanesi adıyla hizmete vermeye başlamıştır. Kurucu Başhekim Dr. Hikmet AYDEMİR'dir.

1977 yılında 6 katlı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile 6 katlı Kadın Hastalıkları ve Doğum ek binaları hizmete dahil edilmiştir. 1982 yılında Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsüne geçmiştir. 1997 yılında Poliklinik Hizmetleri Merdivenköy Mahallesi’nde ek hizmet binası olarak hizmet vermeye başlamıştır.

18.02.2005 tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı'na devredilmiş olup 25.05.2011 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile Ortak Kullanım ve İşbirliği Protokolü imzalanarak; Çağdaş tıp biliminin ve teknolojisinin uygulandığı sağlık hizmetlerini sunmak; gelişmeleri sürekli izleyen, deneyimli, bilgili ve ülke gerçeklerini bilen eğitim kadrosuyla, hastaların gereksinimlerine üst seviyede cevap verebilecek tıp öğrencisi, uzman hekim ve yardımcı sağlık personeli yetiştirmek amacıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

5 Eylül 2020 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, Bakan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz ve İl Sağlık Müdürümüzün teşrifleri ile 2 etaptan oluşan hastanemizin 1. etabı tamamlanarak resmi açılışı gerçekleştirilmiştir
Açılış ile birlikte, Merdivenköy Mahallesi’nde bulunan poliklinikler kapatılmış olup, tüm acil, poliklinik ve yataklı servis hizmetleri yeni hastanemizde verilmeye başlanmıştır.

Yeni adıyla GÖZTEPE PROF. DR. SÜLEYMAN YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ 180.000 m2 kapalı alana sahiptir. Hastanemizde 96’sı yoğun bakım olmak üzere toplam 800 yatak ve 27 adet modern ameliyathane bulunmaktadır. Şehir Hastanesi bünyesinde anabilim dalları, bilim dalları ve yan dallar olmak üzere 183 poliklinik odası mevcuttur.

17.01.2022 tarihinde Erişkin ve Çocuk Psikiyatri Kliniği ek bina olarak hizmet vermeye başlamıştır. Polikliniklerimizde yıllık yaklaşık 1,5 milyon ayaktan hastasına, 500 bin acil poliklinik hastasına hizmet verilmektedir. Bunların yanı sıra 40 bin hasta yatışı ve A,B,C,D ve E kategorilerinde yılda yaklaşık 40 bin ameliyat gerçekleştirilmektedir.

Göztepe Şehir Hastanesi Randevu Alma

Göztepe Şehir Hastanesi'nden randevu almak için izleyebileceğiniz iki yol vardır.

1- Telefonla randevu almak için ALO182 'yi arayıp, randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz.

2- İnternetten randevu almak için ise www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevunuzu kolayca alabilirsiniz.


Göztepe Şehir Hastanesi iletişim

0 (216) 606 52 00


Göztepe Şehir Hastanesi Adres

Eğitim Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Kadıköy/İstanbul

Göztepe Şehir Hastanesine Nasıl Gidilir?

Metro ile;
-Kadıköy-Kartal / Tavşantepe Metro hattı ile gelen hastalarımız Göztepe Köprüsü istasyonunda indikten sonra, Köprü üstündeki otobüs duraklarına giderek Kadıköy yönüne devam eden tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

-Kadıköy-Kartal / Tavşantepe Metro hattı ile gelen hastalarımız Kadıköy Rıhtım son durağında indikten sonra, aşağıda listede bulunan tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

Metrobüs ile;
Avrupa yakasından metrobüs ile gelen hastalarımız Metrobüs son durağı olan SÖĞÜTLÜÇEŞME istasyonunda indikten sonra, istasyon önündeki otobüs ve minibüs duraklarından, Göztepe yönüne ilerleyen aşağıda listesi bulunan her hangi bir toplu taşıma aracına binerek hastanemize ulaşabilirler.

Vapur ile;
Avrupa yakasından vapur hatları ile gelen hastalarımız Kadıköy'de indikten sonra, iskele önündeki otobüs duraklarından, aşağıda listeSİ bulunan herhangi bir otobüs ile hastanemize ulaşılabilmektedir.

Karayolu özel araç ile; pendik yönünden gelen hastalarımız e-5 göztepe köprüsü üzerine çıkıp, göztepe yönüne doğru gelir. Merdivenköy mahallesini geçtikten sonra, hastanemiz tabalelarını takip ederek hastanemize ulaşılabilir.
Karayolu özel araç ile Üsküdar-Ümraniye-Libadiye yönünden gelen hastalarımız e-5 göztepe köprüsü üzerine çıkıp, göztepe yönüne doğru gelir. Merdivenköy mahallesini geçtikten sonra, hastanemiz tabalelarını takip ederek hastanemize ulaşılabilir.

Karayolu Şehir dışından toplu taşıma ile gelen hastalarımız Harem şehirler arası otobüs terminalinde iner, Gebze yönünde ilerleyen minibüslere biner, göztepe köprüsünde indikten sonra köprü üstüne çıkarak Kadıköy yönüne devam eden tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.

Hava yolu ile gelen hastalarımız Sabiha Gökçen havalimanına iner burdan E-10, E-11 toplu taşıma araçları göztepe köprüsü durağında iner. Göztepe köprüsünde indikten sonra köprü üstüne çıkarak Kadıköy yönüne devam eden tüm otobüs yada minibüslerle aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirler.Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Konum


Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi şikayet ve yorumları okuyabilir, Göztepe Şehir Hastanesi randevu hattını arayabilir tahlil sonuçlarını inceleyebilir, aldığınız hizmetlerle ilgili Göztepe Şehir Hastanesi yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki yorum gönder bölümünden iletebilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski